Aktualności

Robotic Process Automation w praktyce

Lutowy Klub Informatyka Oddziału Mazowieckiego traktować będzie o robotyzacji polegającej na automatyzacji procesów z użyciem specjalistycznych programów (Robotic Process Automation, RPA). Takie rozwiązania znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie do tej pory ludzie musieli wykonywać powtarzalne i czasochłonne czynności - np. w księgowości, zarządzaniu łańcuchem dostaw czy sprzedażą.

Podczas Klubu zostaną omówione zastosowania robotyki w praktyce. Jednym z prelegentów będzie Chris Prusik, założyciel firmy G1ANT dostarczającej rozwiązania RPA. Drugi z mówców - Bartosz Kochanowski - jest doradcą biznesowym, zajmuje się m.in. analizą i optymalizacją procesów biznesowych, także z wykorzystaniem systemów RPA.

Klub Informatyka odbędzie się 19 lutego (wtorek) w godzinach 18-20 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie (przy Kawęczyńskiej 36 - tutaj mapka), w sali F-401. Same prezentacje rozpoczną się o godz. 18.30, ale organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia i rozmów kuluarowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Oddziału Mazowieckiego PTI: http://mazowsze.pti.org.pl/13,aktualnosci/article:299

oprac. na podstawie materiałów organizatorów: Paulina Giersz