Aktualności

I Mistrzostwa Polski Informatyków w Szachach rozstrzygnięte

W dniach 9-10 października 2010 r. we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Informatyków w szachach.

W zawodach wystartowało wielu utytułowanych szachistów, w tym arcymistrz Rafał Antoniewski. Rozegrano siedem rund, a awans do finałów pucharowych pewnie wywalczyli faworyci mistrzostw.

Finały zawodów rozpoczęły się w niedzielę rano i rozgrywane były w dwóch kategoriach:

Zwycięzcą turnieju został kol. Rafał Antoniewski przed Stanisławem Zawadzkim i Aleksandrem Hnydiukiem.

Na zakończenie kol. Zbigniew Daleczko (który w finale B zdobył brązowy medal) wręczył organizatorom pamiątkowy dyplom od Oddziału Dolnośląskiego PTI.

Na zdjęciu: zwycięzcy I Mistrzostw Polski Informatyków w Szachach