Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Informatyków w Narciarstwie Alpejskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów zimowych sportów do udziału w kolejnej edycji Otwartych Mistrzostw Polski Informatyków w Narciarstwie Alpejskim. Organizowana już po raz piętnasty impreza odznacza się dużymi walorami zarówno sportowymi, jak i integracyjno-towarzyskimi, a dzięki przychylności burmistrza miasta Szczyrk i wieloletniej współpracy wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz zimowych imprez.

Termin zawodów został zaplanowany na 14 lutego 2015 roku (sobota). Sportowe zmagania odbędą się w malowniczym Szczyrku - jednej z najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych w Polsce.

W zawodach mogą wziąć udział zarówno rodziny z dziećmi – pierwsza kategoria wiekowa zaczyna się już od 11. roku życia - jak i przedstawiciele uczelni i przedsiębiorstw. W programie Mistrzostw uwzględniono konkurencje indywidualne oraz dla całych drużyn, składających się minimum z trzech osób. Zawody zostaną przeprowadzone na trasie FIS na stokach Skrzycznego.

Po trwających kilka godzin sportowych zmaganiach, na uczestników czeka wieczorna gala, podczas której zwycięzcom zostaną wręczone nagrody.

Organizatorem Mistrzostw jest Polskie Towarzystwo Informatyczne przy współudziale firmy LGBS Polska Sp. z o.o. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Szczyrk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczyrku, a także Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Gwarantujemy wyśmienitą zabawę oraz sprzyjającą pogodę!

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Mistrzostwach, proszone są o wypełnienie formularza znajdującego się tutaj.
Więcej informacji o XV Otwartych Mistrzostwach Polski Informatyków w Narciarstwie Alpejskim można znaleźć na stronie: www.mpi.pti.org.pl.