XI Konferencja Naukowo-Metodyczna im. dr. Janusza Trawki „Technologia informacyjna w społeczeństwie wiedzy” – Katowice, 19 listopada 2015

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do Katowic na coroczną konferencję naukowo-metodyczną, skierowaną do wszystkich zainteresowanych problematyką wykorzystania nowoczesnych technologii w dydaktyce. Podczas konferencji, której tegoroczny tytuł to „Interaktywna edukacja” chcemy pokazać nowe narzędzia, metody i pomysły wykorzystania nowoczesnych narzędzi ICT w dydaktyce.

Współpracując z Uniwersytetem Śląskim Wydziałem Nauk o Ziemi oraz ze Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego, pragniemy w tym roku zwrócić uwagę nauczycieli między innymi na interesujące umiejętności związane z odczytywaniem map elektronicznych i wykorzystaniem tych możliwości w procesie dydaktycznym. Wierzymy w to, że konferencja wniesie wiele nowości, ale także będzie miejscem spotkań i wymiany doświadczeń. Chcemy zwrócić uwagę, że nasi goście z tytułu udziału w konferencji nie ponoszą żadnych kosztów, a będą na nich czekać dodatkowe niespodzianki. Współorganizatorami konferencji są również: Polskie Biuro ECDL oraz Oddział Górnośląski PTI.

Więcej informacji na stronie konferencji: http://konferencja2015.kiss.pl