Rapid Baran Development 2015. Zapraszamy!

W tym roku nasze tradycyjne letnie spotkanie Rapid Baran Development odbędzie się 13 czerwca (sobota) od godziny 16:00 w Barze Pod Kopytem, przy Wybrzeżu Gdyńskim 2 w Warszawie.

W programie m.in. słynne już Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym oraz składkowa-zrzutowa loteria fantowa. Loteria na takich samych zasadach, jak na naszych spotkaniach mikołajkowych: wszyscy przynosimy fanty! Nie muszą być kosztowne, najlepiej, jeśli będą wartościowe z punktu widzenia powiązań z informatyką. Szczegóły dotyczące innych atrakcji Rapid Baran Development 2015 będą się pojawiały w najbliższych dniach w miarę precyzowania programu, zachęcamy do zaglądania na stronę Oddziału Mazowieckiego PTI (http://www.mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:108).

Bilet wstępu: 30 zł (zarówno dla członków PTI, jak i osób towarzyszących). Dzieci i młodzież do skończenia 18 lat bezpłatnie. Wstęp bezpłatny mają również wszyscy członkowie Oddziału Mazowieckiego PTI, którzy zapłacili składki za rok 2015 do końca lutego.

Ze względów organizacyjno-aprowizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie obecności (z podaniem liczby osób) na adres: omaz (at) poczta.pl.

(Źródło:http://www.mazowsze.pti.org.pl/)