IT Future Expo 2015 pod patronatem PTI

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na największą imprezę targową branży informatycznej w Polsce IT Future Expo, która odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. PTI objęło patronat honorowy nad wydarzeniem.

Podczas IT Future Expo będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. Targi koncentrują przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatycznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju, lecz również z za granicy.

Impreza ma charakter branżowy. Targi skierowane są zatem do wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie Wielka Gala - FUTURE AWARDS, podczas której zostaną wyłonieni Laureaci Konkursu LIDERZY IT 2015. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja FUTURE CONGRESS, podzielona na dwie sesje tematyczne.

W tym roku po raz pierwszy i równolegle do IT Future Expo, zostaną zorganizowane targi IT CAREER SUMMIT, w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

Zakres tematyczny targów:

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/.

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!.