Pan T.I.K zaprasza do twórczej zabawy

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „eDukacja z Panem T.I.K.-iem- przewodnik multimedialny”. Jest to już druga edycja konkursu dotycząca zastosowania Technologii Informacyjnej w szkole, organizowana przez Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie wraz z Polskim Towarzystwem Informatycznym, Polskim Biurem ECDL. Konkurs „eDukacja z Panem T.I.K.-iem" jest organizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, a także szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Polega na całkowicie samodzielnym stworzeniu dwuminutowego filmu, pokazującego jak na różnych przedmiotach można by wykorzystać Technologię-Informację-Komunikację, by lekcje oraz nauka stały się ciekawsze, prostsze i skuteczniejsze. W pracy konkursowej, mile widziane będzie użycie postaci Pana T.I.K.-a.

Pliki graficzne tej postaci, za zgodą autorki wizerunku Pana T.I.K.-a, Pauliny Sobolewskiej są do pobrania ze strony konkursowej www.pantik.ecdl.pl. Tu też znajdują się szczegóły konkursu wraz z Regulaminem.

TERMINY KONKURSU:

Na autorów zwycięskich prac konkursowych czekają super nagrody: konsole do gry, konsole PSP, aparaty fotograficzne, czytniki e-book'ów, DVD przenośne, dyski zewnętrzne, Mp4, głośniki komputerowe, Mp3, drukarki (urządzenia wielofunkcyjne), myszki optyczne, słuchawki i inne.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!