NASK zaprasza na SECURE 2012

W XVI edycji SECURE 2012 - organizowanej przez NASK i CERT Polska dorocznej konferencji na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego - wezmą udział międzynarodowi specjaliści, reprezentujący wiodące instytucje zajmujące się problematyką zagrożeń sieciowych i walką z cyberprzestępczością.

W trzech równoległych sesjach nie zabraknie zarówno analiz technicznych, opisów przypadków, jak i mocno osadzonych w praktyce zagadnień prawnych.

Wśród prezentacji technicznych pojawią się m.in. tematy związane z bezpieczeństwem:

O praktycznych aspektach rozwiązań prawnych stosowanych w Internecie opowie Michał Kluska i Grzegorz Wanio (Olesiński i Wspólnicy) oraz Adam Haertle (UPC). Wśród prelegentów pojawią się także Jose Nazario (Arbor Networks), Cory Altheide (Google), Rafał Rohoziński (The SecDev Group) oraz Dave Monnier (Team Cymru).

Dzień przed konferencją, 22 października, odbędą się warsztaty SECURE Hands-on, poświęcone praktycznym metodom wykrywania ataków w sieci, zagrożeniom dla klientów bankowości elektronicznej oraz aplikacjom mobilnym.

Konferencja SECURE 2012 odbędzie się w dniach 23 i 24 października 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa.

Strona internetowa konferencji: www.secure.edu.pl

Rejestracja uczestników: www.secure.edu.pl/rejestracja.php