Konferencja „Stan Polskiego Internetu” przesunięta na listopad

Szanowni Państwo,

Z poczuciem znacznego dyskomfortu zawiadamiamy, że konferencja pt. „Stan Polskiego Internetu” została przełożona z planowanego do tej pory terminu, tj. 6 września 2012 r., na dzień 21 listopada 2012 r.

Decyzja ta została spowodowana wycofaniem wcześniejszych deklaracji uczestnictwa w planowanym terminie ze strony części kluczowych prelegentów – osobistości pełniących kluczowe stanowiska w administracji państwowej – których obowiązki służbowe popadły w kolizję z planowanym terminem konferencji. Nie chcąc obniżać merytorycznego poziomu konferencji poprzez rezygnację z możliwości zapoznania się z wiedzą i dorobkiem osób mających istotny wpływ na stan i perspektywy rozwojowe polskiego Internetu, zdecydowaliśmy się przesunąć termin konferencji na czas dogodny dla wszystkich zainteresowanych.

Mamy przekonanie, że ta decyzja pozwoli w pełni zachować wysoki poziom merytoryczny konferencji „Stan Polskiego Internetu”, gwarantowany przez wszystkie dotychczasowe edycje.

Przepraszamy za niedogodności spowodowane zmianą terminu konferencji. O ewentualnych dalszych korektach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Łączymy pozdrowienia i wyraz szacunku,

Marek Hołyński
Przewodniczący Komitetu Organizacyjno-Programowego ŚDSI’2012