XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

XIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i Kryształowych Anten Świata Mediów

23-24 marca 2011 r., hotel Hilton w Warszawie

Sympozjum od 11 lat stanowi neutralną platformę wymiany doświadczeń i dyskusji na temat rozwoju rynku telekomunikacyjnego i mediów. Jest doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów i strategii obowiązujących na rynkach europejskich, jak również daje możliwość pogłębienia dialogu z regulatorem oraz wypracowania wspólnych rozwiązań. Poprzednie edycje Sympozjum i Wielkiej Gali gromadziły ponad 8000 uczestników oraz kilkuset prelegentów z Polski i Europy, wśród których znajdują się najwyższej klasy eksperci, kadra menadżerska czołowych graczy rynkowych oraz regulatorzy i przedstawiciele rządu.

W tegorocznej edycji swój udział potwierdzili już m.in.:

Corocznemu Sympozjum towarzyszy uroczysta Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i Kryształowych Anten Świata Mediów, podczas którego już po raz trzynasty Kapituła Konkursu uhonoruje najlepszego menadżera, człowieka roku, firmę, a także produkty i usługi telekomunikacyjne i medialne. Zgłoszenia do tegorocznej edycji należy przesyłać do 25 lutego br. na adres zgłoszenia@zloteanteny.pl

Patronat Honorowy nad Sympozjum i Wielką Galą objęli: Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa , Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Sejmowa Komisja Infrastruktury, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.

Strona konferencji: http://mmcpolska.pl/media/system/pdf/XI_Sympozjum.pdf
Kontakt:
Aneta Pernak
Senior Manager
MM Conferences S.A.
Tel: 791-989-886
E-mail: a.pernak@mmcpolska.pl