Sukces VIII IwE

Dzisiaj (6.7.2011) zakończyła się VIII konferencja Informatyka w Edukacji, organizowana przez Oddział PTI i UMK, czyli m.in. dzieło naszej koleżanki Anny Beaty Kwiatkowskiej. Bardzo wysoka frekwencja, zajmujące wykłady - dzisiaj, gdy byłem obecny dłużej, profesorów Madeya, Sysły, Jarzębowskiego, Bały, ponadto laudacja wygłoszona przez prezesa PTI, prof. Mariana Nogę i wręczenie dyplomu członka honorowego PTI profesorowi Janowi Madeyowi (z dodatkiem w postaci toruńskich pierników wręczonych przez bydgoszczanina). I jeszcze jedna istotna sprawa - niezmiennie na konferencji podkreślano, że jest to impreza PTI. Wielkie, wielkie brawa i uznanie dla Anny Beaty oraz wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie i przeprowadzenie konferencji.

Pozdrowienia
Janusz Dorożyński, wiceprezes PTI

Podpisuję się pod opinią Janusza i dodam, że bardzo dobrze został zaprezentowany certyfikat e-Nauczyciel prezentowany w panelu dyskusyjnym podczas sesji warsztatowej. Bardzo dobra, twórcza atmosfera, sprzyjająca rozmowom interdyscyplinarnym i nawiązywaniu kontaktów. Ania zadbała o każdy szczegół, aby wszyscy goście i uczestnicy konferencji czuli się świetnie.

Powróciłam z wrażeniami pięknego Torunia :)

Aniu Gratulacje!
Aka Chodacka

Izba Rzeczoznawców ruszyła w TEREN

Na konferencji w Toruniu była obecna Izba Rzeczoznawców Oddziału Kujawsko-Pomorskiego. Wystawcy prezentowali się w holu przed wejściem do auli i sali konferencyjnej. Pierwszego dnia rozmowy ograniczały się do krótkiego odpowiadania na pytania o tym czym Izba Rzeczoznawców się zajmuje. Drugi dzień był zupełnie inny ludzie sami podchodzili do stoiska, zadawali pytania, brali ulotki w których szukali odpowiedzi na pytania ogłoszonego przez IR konkursu. Często wokół stoiska panował tłok. Wręczenie nagród miało miejsce na ostatniej zaplanowanej przerwie kawowej i miało dość uroczysty charakter.