"Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego"

„Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego” – to tytuł pierwszego w Polsce wydarzenia, którego finał - w postaci międzynarodowej konferencji towarzyszącej ostatniej rundzie miesięcznych testów - odbędzie się w dniach 26 i 27 października br. w Warszawie.

Osobisty patronat nad imprezą sprawuje Waldemar Pawlak ,Wicepremier, Minister Gospodarki, a wydarzenie to zostało wpisane w program polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

W trakcie konferencji poruszone zostaną m.in. następujące tematy:

Współorganizatorem Narodowego Testu Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego jest Instytut Maszyn Matematycznych. Partnerami konferencji są Polski Komitet Normalizacyjny oraz Trusted Information Consulting, B3ystem i Hitachi. Patronem medialnym konferencji jest „Computerworld”.

W gronie prelegentów i dyskutantów wystąpią na konferencji m.in. Dariusz Bogdan – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki oraz krajowi i zagraniczni specjaliści z firm i instytucji zajmujących się tematyką podpisu elektronicznego.

Szczegółowy program konferencji, zlokalizowanej w Centrum Konferencyjnym „Rondo 1” w centrum Warszawy, oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie:
www.commonsign.eu