AITM 2012 odbędzie się w ramach FedCSIS

W roku 2012 mająca dziesięcioletnią tradycję konferencja AITM odbędzie się w ramach organizowanej przez PTI multikonferencji FedCSIS.

AITM’2012 - 10th Conference on Advanced Information Technologies for Management - stanowi forum wymiany doświadczeń dla pracowników nauki oraz praktyków w obszarze zastosowań technologii informatycznych w biznesie i ekonomii. AITM jest organizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i do tej pory odbywała się wczesną jesienią we Wrocławiu lub Szklarskiej Porębie.

Federated Conference on Computer Science and Information Systems FedCSIS – międzynarodowa konferencja naukowa w dziedzinie informatyki technicznej i ekonomicznej – jest organizowana w formie serii niezależnych konferencji, warsztatów, sympozjów itp. (aktualizowana na bieżąco lista wydarzeń planowanych w ramach FedCSIS 2012 jest dostępna pod adresem www.fedcsis.org). Udział w konferencji biorą przedstawiciele środowisk akademickich z całego świata, reprezentanci przedsiębiorstw zajmujących się produkcją, integracją i wdrażaniem systemów informatycznych, a także przedstawiciele wydawnictw naukowych i profesjonalnych.

FedCSIS 2012 jest organizowana przez Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.fedcsis.org.