Aktualności

XXVI Jesienne Spotkania PTI już w przyszłym tygodniu

Już w przyszłym tygodniu, 18 października br. rozpocznie się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle 26. edycja „Jesiennych Spotkań PTI" – obrosłego tradycją i wysoką renomą dorocznego kongresu PTI. Jak zwykle, wykłady i prezentacje JSPTI mają wszelkie szanse, by sprostać wymaganiom szerokiego wachlarza uczestników – informatyków, okołoinformatyków, parainformatyków, quasiinformatyków...

Tegoroczny program wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno tych, którzy lubią konkrety:

– w zakresie zarządzania:

- technologii:

- jak i szukających pogłębionej refleksji:

Politycznie poprawną postępowość gwarantuje warsztat / tutorial pt. ''Kobieta Project Manager'', na którym trenerka Magdalena Robak wykaże, że: „...w kobiecie można znaleźć „to coś", co sprawia, że jest się skutecznym Project Managerem”; podobno po tym szkoleniu dziewczynki nie są już tak grzeczne jak przed szkoleniem.

Równolegle z 26.JSPTI, w tym samym miejscu i czasie będzie przebiegać naukowa konferencja International Multiconference on Computer Science and Information Technology (IMCSIT) – zyskująca z roku na rok na znaczeniu konferencja naukowa zorganizowana w nowatorskim trybie „multikonferencji” – czyli zestaw kilkunastu konferencji o ściśle zakreślonej tematyce.

Udział w XXVI Jesiennych Spotkaniach PTI / IMCSIT jeszcze można zarejestrować – i nie należy tego odkładać gdyż liczba zgłoszeń przekroczyła już 200 (z 32 krajów plus Polska) i zbliża się do limitu.