Aktualności

OKP PTI zaprasza na VII Konferencję "Informatyka w Edukacji"

Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego wspólnie z Wydziałem Matematyki i Informatyki UMK i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprasza:

na VII Konferencję "Informatyka w Edukacji", http://edu.rsei.umk.pl/iwe2010.

Konferencja ma zasięg regionalny, mile widziani są również nauczyciele spoza regionu Kujawsko-Pomorskiego, uczestnictwo nauczycieli jest bezpłatne. W konferencji co roku bierze udział ponad 200 nauczycieli. Kolejną, już VII edycję konferencji będą stanowiły tradycyjnie wykłady, warsztaty i seminaria/warsztaty firm sponsorskich.

Uczestnictwo w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Wykłady konferencyjne są wykładami otwartymi dla wszystkich chętnych. Udział w warsztatach wymaga wcześniejszego zalogowania w serwisie i zapisania się na wybrane warsztaty - liczba miejsc jest ograniczona.
Cele Konferencji:

Tematyka Konferencji to: metodyka nauczania informatyki i technologii informacyjnej, praca z uczniem uzdolnionym informatycznie, multimedia, technologie sieciowe i internetowe, technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy każdego nauczyciela, e-nauczanie w pracy każdego nauczyciela.

Po Konferencji organizatorzy planują wydanie materiałów metodycznych dla nauczycieli, z wykładów i warsztatów konferencyjnych, w formie drukowanej książki.

Konferencja IwE2010 odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK, 87-100 Toruń, ul. Chopina 12/18.

Zapisy na warsztaty Konferencji trwają do 22 czerwca br.

W imieniu organizatorów
Anna Beata Kwiatkowska