Aktualności

Komunikat organizatorów Sesji Historycznej - zarejestrowało sie juz 220 osób

Historyczne (mamy nadzieję, w obu znaczeniach) spotkanie w IMM już za kilka dni. Zainteresowanie przerosło wszelkie nasze oczekiwania, na chwilę o obecną zarejestrowało się ponad 220 osób. Byliśmy zmuszeni zorganizować spotkanie w dwóch salach w budynku IMM, między którymi będzie komunikacja elektroniczna. Dla tych, którzy nie będą mogli być obecni, zorganizowaliśmy transmisję konferencji, będzie ona dostępna pod adresem:

http://pti.istream.pl/

(program konferencji na tej stronie uaktualniany jest czasami z opóźnieniem, jedyny prawidłowy znajduje się na stronie:

http://www.xxv.jesienne-spotkania-pti.org/pg/170/40

Cieszy nas, że jak Państwo widzą na powyższej stronie, kilkanaście osób, których biogramy znalazły się na:

http://itpedia.pl/index.php/Kategoria:Ludzie_IT

weźmie udział w spotkaniu, niektórzy, jako prelegenci, niektórzy – mamy nadzieję – jako komentatorzy. ITpedia nie jest stroną PTI, ale skoro ktoś zadał sobie trud, żeby ją stworzyć, to warto temu przyklasnąć i pomóc w dziele. Nie wszystkie biogramy są doskonałe, niektórych wyraźnie brakuje. Jeśli ktoś z Państwa może poprawić/uzupełnić, będziemy wdzięczni za przesyłanie uwag do nas.

Wciąż otrzymujemy głosy, że tego czy tamtego brakuje, że nie zawiadomiliśmy „wszystkich” (dodam, że większość tych głosów jest w tonie przyjaznej rady, choć zdarzają się i pretensje, okazuje się, że zdarzenia z przed lat wciąż budzą namiętności). Staraliśmy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, pamiętających te czasy, ale nie jest to łatwe. Jeśli wiedzą Państwo o kimś, kto jeszcze mógłby przyjść, mimo tłoku, dajcie mu proszę znać. (...)

Efektem spotkania będzie tom pokonferencyjny, teksty tam nadesłane będą prezentowane również na kolejnych spotkaniach z tej serii. Ogromne zainteresowanie każe brać pod uwagę kontynuację. Mamy wielką prośbę: zależy nam na dotrzymaniu dyscypliny czasowej, będziemy oczywiście nie tylko dopuszczali, ale zachęcali do głosów z sali, prosimy jednak, aby oparte na przekonaniu głosy o wyższości jednych ośrodków nad drugimi przekazywać raczej na piśmie, niż wzbudzać na ten temat decyzję. Dżentelmeni o faktach nie dyskutują, tyle, że nam na razie wielu faktów brakuje. Mamy nadzieje, że to spotkanie poprawi sytuację.