eZdrowie Mazowieckie – bezpłatne seminaria na WUM

Sekcja eZdrowie-życie bez barier oraz Oddział Mazowiecki PTI objęli patronatem cykl spotkań dotyczących wykorzystania najnowszych rozwiązań teleinformatycznych w medycynie pt. „eZdrowie Mazowieckie”. Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w warsztatach eksperckich dotyczących m.in. teleopieki, telemedycyny i telediagnostyki, elektronicznej dokumentacji medycznej (EOD) oraz zastosowania sztucznej inteligencji do analizy danych medycznych.

Warsztaty są skierowane do studentów, pracowników podmiotów medycznych i menedżerów ochrony zdrowia województwa mazowieckiego. Spotkania w maksymalnie 30 osobowych grupach pozwalają na bezpośrednią interakcję z uczestnikami. Wydzielona strefa demonstracyjna daje okazję przetestowania prezentowanych rozwiązań i rozmowy z prelegentami.

Projekt realizowany na terenie Centrum Biblioteczno-Informacyjnego Kampusu Banacha w Warszawie. Przed nami następujące wydarzenia:

Organizatorem cyklu jest Zakład Informatyki Medycznej i Telemedycyny WUM we współpracy z Comarch Healthcare oraz Partnerami projektu. Wydarzenia te patronatem objął także Dziekan I Wydziału Lekarskiego WUM prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski

Przebieg dotychczasowych spotkań można zobaczyć na oficjalnym kanale wydarzenia www.fb.me/eZdrowieMazowieckie