Wielka Gala

Już 16 maja odbędzie się kolejna Wielka Gala Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku zapraszamy gości 16 maja o godz. 18 do sali balowej Domu Technika NOT (ul. Tadeusza Czackiego 3/5).

Jak co roku będzie to okazja do spotkania przedstawicieli branży teleinformatycznej, administracji państwowej i samorządowej, organizacji partnerskich oraz świata naukowego. W tym roku uroczystość ta jest szczególna – świętować będziemy nie tylko Światowy Dzień społeczeństwa Informacyjnego, ale także jubileusz 70-lecia polskiej informatyki. W 2018 r. przypada również 100-lecie odzyskania niepodległości – z tej okazji Wielka Gala otrzymała specjalny patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Podczas uroczystości wręczone zostaną medale 70-lecia polskiej informatyki osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju sektora teleinformatycznego w Polsce. Prezes Włodzimierz Marciński przyzna także odznaki honorowe PTI członkom Towarzystwa, którzy wnieśli znaczny wkład w jego rozwój.

Wszystkich zaproszonych prosimy o potwierdzenie udziału do 8 maja, na adres mailowy iwonna.figurska@pti.org.pl lub telefonicznie pod numerem 663 302 304.