Mikołajkowy Klub Informatyka

Mikołajkowy Klub Informatyka odbędzie się we wtorek, 5 grudnia. Tym razem spotkanie będzie podzielone na dwie części - seminarium oraz imprezę mikołajkową. Seminarium rozpocznie się o godz. 17.30 w sali 107 w budynku Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (tutaj). Dr Agnieszka Skala opowie swoje przemyślenia na temat "Startup jako nowa forma prowadzenia biznesu". Na tę część Klubu przewiduje się około godziny.

Bezpośrednio po seminarium, od godziny 18:45 Oddział Mazowiecki PTI zaprasza wszystkich na część nieoficjalną spotkania tj. tradycyjne Mikołajki. Spotkanie odbędzie się w Bistro Politechnika, mieszczącym się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (tutaj). Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnego prezentu, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie rozlosowany wśród obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.

Wstęp na część nieoficjalną jest wolny dla społeczności osób z PTI legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2017. Wszystkie osoby z nieopłaconymi składkami mogą wejść na tę część spotkania po uiszczeniu opłaty specjalnej w wysokości 30 złotych.

Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, organizatorzy proszą o jak najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl.