Lutowy Klub Informatyka – sieci 5G

Oddział Mazowiecki PTI zaprasza 20 lutego na Klub Informatyka, który poświęcony będzie sieciom 5G – czyli kolejnej fali innowacji w łączności elektronicznej.

Na początku bieżącego roku strategię wdrażania sieci 5G opublikowało Ministerstwo Cyfryzacji, do 11 lutego trwają konsultacje społeczne. Specjaliści zwracają uwagę na kilka problemów - nie tylko natury technicznej i ekonomicznej, ale także społecznej. O tych wszystkich kwestiach podyskutować można będzie podczas lutowego Klubu Informatyka, który Oddział Mazowiecki PTI organizuje wspólnie z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (WEiTI PW). Prelegentami będą specjaliści tej tematyki - dr inż. Sławomir Kukliński i doc. dr inż. Marek Średniawa, pracownicy naukowi i wykładowcy akademiccy Instytutu Telekomunikacji WEiTI PW.

Seminarium odbędzie się 20 lutego o godz. 18.30 w auli nr 161 WEiTI (Nowowiejska 15/19, Warszawa). Jak zwykle Klub będzie nagrywany; udział w spotkaniu oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku w nagraniach wideo. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału mailowo na adres: omaz(at)pti.org.pl.

Więcej informacji: http://mazowsze.pti.org.pl/13,aktualnosci/article:254