III edycja konferencji „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”

Oddział Górnośląski PTI organizuje 18 czerwca III edycję konferencji „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”. Tym razem odbędzie się ona online – zapraszamy do pokoju konferencyjnego na platformie Cisco Webex od godz. 17.17 do 19.19 (adres: http://bit.ly/bdwsp18, hasło: Bdwsp2018#).

W pierwszej części konferencji przewidziano prelekcje na temat praktycznych aspektów wdrożeniowych oraz powdrożeniowych Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w podmiotach administracji publicznej. Druga część spotkania poświęcona zostanie na sesję pytań i odpowiedzi.

Tydzień wcześniej, w dn. 11.06.2018 r. w Katowicach, odbywa się prekonferencja, tym razem z udziałem bezpośrednim uczestników. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w obu wydarzeniach w roli słuchaczy mogą zarejestrować się przez stronę: https://www.bdwsp.pl/rejestracja-2018/. Zapraszamy także do zgłoszenia się specjalistów, którzy wystąpią w roli prelegentów/ ekspertów w sesji pytań i odpowiedzi – mail należy wysłać na adres prelegent@bdwsp.pl.

Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.bdwsp.pl/iii-edycja-bdwsp/.

Paulina Giersz