Advanced Threat Summit 2018

Advanced Threat Summit to jedna z największych i najważniejszych konferencji cybersecurity w Polsce. To spotkanie dedykowane dla menedżerów cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji z dużych i średnich podmiotów działających w kraju. Polskie Towarzystwo Informatyczne objęło konferencję patronatem. Tegoroczna edycja odbędzie się 13-14 listopada w Warszawie. Członkowie PTI uprawnieni są do 10% zniżki w opłacie konferencyjnej. Dysponujemy także jedną bezpłatna wejściówką. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt: paulina.giersz@pti.org.pl.

Program będzie skoncentrowany na tematyce wpływu automatyzacji i sztucznej inteligencji na branżę cyberbezpieczeństwa, dbałości o bezpieczeństwo w całym procesie tworzenia systemów IT oraz cybercrime i temu, skąd się bierze zło w sieci.

Na uczestników czekać będzie kilkudziesięciu prelegentów, sesje równoległe i plenarne, 4 warsztaty do wyboru, ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable i wiele miejsca do networkingu. Jeden z wykładów – na temat pozytywnej i negatywnej roli sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie - wygłosi wiceprezes PTI Janusz Żmudziński.

Wśród gości specjalnych AT Summit 2018 są:

Menny Barzilay (CTO, Cyber Research Center, Tel-Aviv University) - doskonały mówca i ekspert w obszarze mariażu cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji; szef technologiczny ośrodka badawczego Cyber Research na Tel-Aviv University;

Mikko Hypponen (Chief Research Officer, F-Secure) - żywa legenda i jeden z prawdziwych autorytetów branży cyberbezpieczeństwa;

Martin Knobloch (Chairman of the Board, OWASP Foundation) - praktyk wykorzystania koncepcji Secure by Design;

Marek Rożalski (Trener i coach, Wykładowca) - wybitny ekspert w zakresie hakowania umysłów i psychomanipulacji;

Alex Vaystikh - CTO i współzałożyciel, SecBI - Innowator stojący za rozwiązaniami SecBI. Ekspert wykorzystania Machine Learning i BigData w cyberbezpieczeństwie.

Uczestnicy uzyskają 13 punktów CPE!

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia>>>

Zapraszamy do udziału! Szczegóły na stronie wydarzenia>>>