Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa

Zapraszamy na kolejne seminarium dotyczące cyberbezpieczeństwa – „Atak/Obrona. Zarządzanie incydentem bezpieczeństwa cz. 1: "Bezpieczeństwo w firmie - rzeczywistość czy ułuda ?”.

Spotkanie zaplanowano na 7 lutego, na godz. 17. Odbędzie się ono równolegle w dwóch miastach - Katowicach i Warszawie, połączonych mostem wideokonferencyjnym. Prelegenci będą prezentować swoje wystąpienie w Katowicach, a dwustronne połączenie wideokonferencyjne umożliwi uczestnictwo i zadawanie pytań obecnym w Warszawie.

Podczas spotkania odbędą się dwa wykłady, po których przewidziano czas na dyskusję. Jako pierwszy wystąpi Aleksander Ludynia, który przedstawi prezentację pt. „Symulacja cyberataków w firmie - Jak w prosty sposób sprawdzić zabezpieczenia przed hakerami?”. Drugi z prelegentów - prof. dr inż. Andrzej Białas - opowie o kreowaniu uzasadnionego zaufania do zabezpieczeń.

Uczestnicy biorący udział w spotkaniu w Katowicach mogą zapisać się przez formularz na stronie http://www.ue.katowice.pl/jednostki/cnti.html. Seminarium odbędzie się w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego. Udział zdalny w Warszawie możliwy jest w sali wideokonferencyjnej Polskiego Towarzystwa Informatycznego przy ul. Solec 38 lok. 103. Zapisy osób chcących wziąć udział w wydarzeniu w Warszawie odbywają się przez stronę http://isaca-2017-02-07-warszawa.evenea.pl/.

Współorganizatorem wydarzenia jest ISACA Katowice Chapter oraz Polska Sekcja IEEE; patronatu medialnego udzielił Dziennik Internautów.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.isaca.org/chapters8/Katowice/Events/Pages/Page2.aspx