Zapraszamy na EduMoc Online 2017

Polskie Towarzystwo Informatyczne wspiera konferencję EduMoc, organizowaną przez SuperBelfrów RP. Jest to jedyna taka w Polsce, bezpłatna konferencja w Internecie, złożona z szeregu równocześnie odbywających się webinariów, spotkań, warsztatów i wykładów!

Już 7 października 2017r. członkowie grupy Superbelfrzy RP zapraszają do udziału w dwunastogodzinnym spotkaniu online, organizowanym przez nauczycieli dla nauczycieli. W godzinach od 9:00 do 21:00 będzie można nie tylko słuchać, obserwować, ale również na żywo zadawać pytania prowadzącym. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział około tysiąca uczestników z całego kraju i zagranicy. Tegoroczna edycja, to próba wypracowania wspólnej odpowiedzi na pytanie, orbitujące wokół hasła przewodniego: “Szkoła nie tylko miejscem nauki”.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konferencji? Nie trzeba nigdzie jechać ani tracić nerwów na czekanie w kolejce do rejestracji. Wystarczy uważnie śledzić stronę http://www.superbelfrzy.edu.pl/edu-moc-online-2017/, gdzie opublikowany zostanie link do serwisu ClickMeeting, przy pomocy którego należy zalogować się w dniu konferencji, by móc brać udział w tym niesamowitym edukacyjnym wydarzeniu. Bieżące informacje publikowane będą również w serwisie Facebook (http://bit.ly/2wKYhWY).

Spotkajmy się na EduMocy Online 2017, by razem zastanowić się nad tym, czy szkoła to miejsce tylko do nauki. Specjalnym gościem tegorocznej konferencji będzie prof. Martin Ebner - wykładowca Graz University of Technology w Austrii, specjalizujący się w badaniu sposobów wykorzystania technologii w edukacji oraz Hans de Four - promotor wymiany zasobów edukacyjnych, koordynator w firmie KlasCement.

W imieniu organizatorów i prelegentów,

Jacek Ścibor - założyciel grupy SUPERBELFRZY RP