VIII Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów

W dniach 24-25 marca 2017 r. w Jastrzębiej Górze odbędzie się VIII Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów. Organizatorem spotkania jest magazyn „TIK w Edukacji”. Polskie Towarzystwo Informatyczne objęło wydarzenie patronatem.

To już ósma odsłona nowoczesnej i innowacyjnej konferencji kierowanej do wszystkich nauczycieli i dyrektorów szkół w kraju. Podczas dwudniowego spotkania, oprócz wykładów o bardzo wysokim poziomie merytorycznym, odbędą się także warsztaty, które będą źródłem inspiracji i gotowych pomysłów na prowadzenie lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W programie m.in.:

Jedną z prezentacji przedstawi Beata Chodacka, członek Zarządu PTI. Wśród prelegentów znajdą się także inni nauczyciele i entuzjaści nowych technologii, m.in.: Maciej Dębski, Przemysław Staroń, Karolina Żelazowska, Katarzyna Makowska, Sylwester Zasoński, Jan Korczyński, Jolanta Okuniewska, Oktawia Gorzeńska, Karolina Szulc oraz inni.

Poza PTI patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Unia Metropolii Polskich oraz Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje na temat Zlotu, w tym formularz zgłoszenia, znajdują się na stronie: www.zlot.tikwedukacji.pl.