Informatyka w Edukacji 2017

Organizatorzy Konferencji "Informatyka w Edukacji" (IwE) - Oddział Kujawsko-Pomorski PTI oraz Sekcja ds. Edukacji Informatycznej PTI – zapraszają na kolejną, XIV już edycję tego wydarzenia. Konferencja odbędzie się w Toruniu, w dniach 27-29 czerwca 2017 roku.

Na stronie konferencji http://iwe.mat.umk.pl można dokonać rejestracji i zapoznać się ze szczegółowymi zasadami uczestnictwa, programem wykładów plenarnych, referatów i warsztatów oraz zasięgnąć informacji o firmach współtworzących konferencję.

Łącznie przygotowano 100 aktywności, a wśród nich również wykłady wybitnych profesorów i prezentacje firm związanych z edukacją informatyczną. Zapisy na warsztaty potrwają do 22 czerwca 2017 roku. Pierwszego dnia konferencji zaplanowano uroczystą kolację z występem Pani Joanny Czajkowskiej Zoń oraz towarzyszącego jej zespołu. Podczas konferencji będzie można także odwiedzić stoiska firm, które są partnerami wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają do śledzenia naszej strony, na której znajduje się m. in. zwiastun filmowy obecnej edycji oraz relacja filmowa i materiały pokonferencyjne z ubiegłego roku: http://iwe.mat.umk.pl