Bezpieczeństwo Danych w Sektorze Publicznym 2017

Tegoroczna edycja konferencji „Bezpieczeństwo Danych w Sektorze Publicznym” odbędzie się w dn. 17 maja 2017 r. w Warszawie, przy ul. Solec 38 lok. 103. Wydarzenie organizowane jest z okazji obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2017.

Temat przewodni konferencji dotyczy problematyki ochrony danych osobowych ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR).

Konferencja adresowana jest do osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem przedstawicieli jednostek administracji publicznej.

Do 20 kwietnia wszyscy zainteresowani mogą wybrać najistotniejsze ich zdaniem zagadnienia i najciekawszych wykładowców, których chcieliby wysłuchać podczas konferencji. Głosowanie odbywa się poprzez stronę https://www.bdwsp.pl/glosowania/

W dniu 15 maja 2017 r. w godz. 18:18-19:19 odbędzie się internetowa prekonferencja, która poprzedzi II edycję ogólnopolskiej konferencji “Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”.

Dalsze szczegóły zostaną opublikowane po zakończeniu głosowania w dn. 20 kwietnia 2017 r. na stronie https://www.bdwsp.pl/.