Automatyzacja testów oprogramowania

Oddział Mazowiecki PTI zaprasza na Klub Informatyka o problematyce automatyzacji testów oprogramowania. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia, na wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w głównym kompleksie budynków PW. Pierwsza prelekcja zacznie się o godz. 18.30, ale organizatorzy zachęcają do nieco wcześniejszego przybycia i rozmów kuluarowych przed wykładami.

Pierwszą prezentację wygłosi Lucjan Stapp, który przedstawi założenia procesu testowania, przebieg testowania statycznego oraz narzędzia stosowane w testach. Drugi z prelegentów - Jan Sabak – opowie o technikach i planowaniu procesu automatyzacji testów.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak ze względów logistycznych, wszystkich którzy chcą wziąć udział, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl

Równorzędnym współorganizatorem Klubu jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych. Organizatorów wspiera także IEEE Computer Society, ISACA Warsaw Chapter oraz ISSA Polska.

więcej informacji: http://mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:168