Mikołajkowy Klub Informatyka - o zbiorach przybliżonych w dorobku naukowym Zdzisława Pawlaka

Oddział Mazowiecki PTI zaprasza na ostatni w tym roku Klub Informatyka. Jego oficjalna część odbędzie się 6 grudnia (wtorek) w godzinach 18:00–20:00 w Audytorium Centralnym (AC) budynku Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, przy ul. Nowowiejska 15/19. Klub - organizowany pod patronatem Dyrektora Instytutu Informatyki WEiTI PW (prof. Jarosław Arabas) - będzie poświęcony pamięci Zdzisława Pawlaka, w 90 rocznicę jego urodzin. Spotkanie jest współorganizowane przez IEEE Computer Society.

Wykład poświęcony praktycznym zastosowaniom zbiorów przybliżonych wygłosi prof. Andrzej Skowron z Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, najbliższy ze współpracowników Zdzisława Pawlaka i kontynuator prac nad zbiorami przybliżonymi.

Bezpośrednio po seminarium Oddział Mazowiecki PTI zaprasza wszystkich na część nieoficjalną spotkania - tj. tradycyjne Mikołajki - do Gmachu Głównego PW (Bistro Politechnika, w krużgankach na I piętrze). Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnych prezentów, które zostaną rozlosowane podczas spotkania. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.

za: http://mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:160