Fotorelacja z wręczenia Nagród Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Kilka dni temu donosiliśmy o tym, że Jerzy S. Nowak został uhonorowany Nagrodą Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) za rok 2015. Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas XXV Zwyczajnego Zgromadzenia Członków Izby, które miało miejsce 10 marca 2016 roku, w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

Wyróżnienia, oprócz Jerzego Nowaka, otrzymali także Michał Boni oraz Paweł Czajkowski. Jerzy Nowak – członek-założyciel PTI i przewodniczący Sekcji Historycznej – został uhonorowany za wkład w dokumentowanie historii polskiej informatyki, wieloletnią aktywność na rynku informatycznym i zaangażowanie społeczne. Były Minister Administracji i Cyfryzacji, Michał Boni otrzymał wyróżnienie za różnorodne formy promowania teleinformatyki, a Paweł Czajkowski – dyrektor zarządzający i szef działu rozwiązań technologicznych HP Polska – został doceniony za budowanie pozycji biznesowej korporacji międzynarodowej w Polsce i za działalność w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji.

Nagrody wręczyli z ramienia Izby: Krzysztof Król – Przewodniczący Rady PIIT, dr inż. Wacław Iszkowski - Prezes PIIT oraz Marek Kowalski – Przewodniczący Jury Nagrody.

Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia.