Forum IT dla Administracji

Oddział Podkarpacki PTI zaprasza 26 października na Forum IT dla Administracji. Wydarzenie współorganizowane przez Politechnikę Rzeszowską odbędzie się w siedzibie uczelni.

Konferencja poświęcona będzie praktycznym zagadnieniom związanym z projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych wykorzystywanych w administracji publicznej. Jako prelegenci zaproszeni zostali czołowi specjaliści z zakresu projektowania i wdrażania systemów informatycznych, w tym eksperci zajmujący się sieciami komputerowymi, systemami dekstopowymi, urządzeniami mobilnym, bezpieczeństwem systemów i sieci komputerowych oraz e-usługami. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się także z możliwościami pozyskiwania funduszy europejskich na rozwój infrastruktury informatycznej oraz usług zdalnych.

Wydarzenie skierowane jest do kadry kierowniczej jednostek samorządu terytorialnego, pracowników IT oraz osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie środków unijnych dla administracji. Udział w konferencji jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 23 października.

Więcej informacji - http://forumit.prz.edu.pl/ .