Dzisiaj rozpoczął się Ogólnopolski Test Informatyczny

Ruszył Ogólnopolski Test Informatyczny „TIK?-TAK!”, organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne i Polskie Biuro ECDL. Serdecznie zapraszamy do udziału, życzymy miłej zabawy i pogłębiania wiedzy!
Rejestracja na stronie: https://tt-oti.unicloud.pl/rejestracja.php

Ogólnopolski Test Informatyczny (OTI) to inicjatywa zorganizowana specjalnie na 35-lecie PTI. W tym roku, w miejsce popularnego konkursu T.I.K?-TAK!, chcemy zaproponować zmierzenie się z ze swoją wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami z zakresu technologii informacyjnej oraz informatyki. Każdy chętny będzie mógł wykonać test, wybierając jeden z trzech poziomów zaawansowania:

– podstawowy (e-Obywatel)
– rozszerzony
– zaawansowany

W trakcie testu wylosowanych zostanie 50 pytań, na które odpowiadać można w czasie nie dłuższym niż 7 minut. Test dostępny będzie w systemie on-line, do którego odnośnik umieszczony zostanie na stronie głównej OTI. Rezultatem wykonania testu będzie informacja o osiągniętym wyniku oraz dyplom generowany w formie pliku *.pdf. Wyniki osób, które wyrażą na to zgodę, uwzględnione będą w publicznych rankingach publikowanych na stronie Testu.:

Udział w teście jest darmowy!

http://tik-tak.eecdl.pl/